Monthly Archives: Haziran 2017

  • 0

Hizmetlerimiz

Category : Genel

Kullanıma bağlı olarak lavabolar zamanla tıkanabilir ve tıkanan lavabo giderleri temizlik için büyük sorun oluşturur. Bizler de tıkanıklık gidermeyi ve sizlere bu konuda hizmet etmeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. Tıkanıklığı giderme sırasında kullandığımız üst düzey teçhizat ile evlerinize kirlilik sorunu yaratılmamaktadır. İşlem sırasında hiçbir boruya veya yüzeye zarar verilmemektedir. En temiz ve uzun süre kalıcı şekilde işlemimizi gerçekleştirecek olup sizlere güvenilir bir hizmet sunmuş olmak bizi son derece memnun edecektir.

Tıkanan tuvaletleri açmadan önce kanallarda oluşan tıkanıklığın sebebini bulmamızda fayda vardır. Çünkü tıkanıklığın neyden kaynakladığını bilmeden sağlıklı bir çalışma gerçekleştirilememektedir. Bun yöntem için de bize ulaşmanız her şeyden daha önemlidir. Daha sağlıklı ve hijyen içinde bir çalışma için var olan telefon numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim varoluş sebebimiz olmaktadır.

Mutfak Lavaboları yağlı yemek artıkları,çay çöplerini atmak, lavabo altındaki gider borularının yanlış eğimde olması, usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması, kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi lavaboyu tıkar. Bu sorunları çözmek de bize düşmektedir. En sağlıklı ve temiz bir şekilde görevi yerine getirip sizi memnun bırakmak bizim işimize daha iyi sarılma kaynağımızdır.

Mutfak tıkanıklığı bireyler çoğu zaman kendileri çözmek isterler. Fakat sonuçları büyük zararlar doğurmaktadır. Bundan dolayı az zarar ve daha ekonomik çözümler amacıyla sizlerin hizmetinizdeyiz. Tıkanıklığın sebebi ne olursa olsun bütün titizliğimizle çözümler üretmekteyiz. Son derece bilgili ekibimiz ve son modellerde araç-gereçlerimiz ile 7/24 iletişime açık bulunmaktayız.

Şirketimiz Mersin ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Günümüzün en çok karşılaşılan bu sorunlar sizleri oldukça zor durumlara düşürmektedir. Yanlış yönde takılmış borular, kısa dönem dayanan kötü yapım borular, içerisine atılan peçete, ped., kağıt gibi. maddeler tuvalet ve kanalizasyon tıkanıklığına neden olmaktadır. Ne kadar çabuk müdahale o kadar çabuk sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Tuvalet yani kanalizasyon tıkanıklıkları zamanında müdahale edilmemesi durumunda maddi açıdan çok ağır külfet olabilir. Bunun olmaması için 7/24 hizmetinizde olup sizin rahatınız için çalışmaktayız.

Gündelik ihtiyaçlarımızdan olan tuvalet giderleri kanalizasyona dökülerek çevre kirliliğini en alt seviyeye indirmektedir. Belediye çalışanlarının bununla ilgili birçok çalışması olması karşın yeterli olamamaktadır ve bizlerin işe koyulmasına yol açmaktadır. Bizler de sizlere hizmet etmek üzere kurulmuş olan bir şirket olarak Mersin ve ilçelerinde çalışmalar yapmaktayız. Profesyonel takım çalışanlarımız ve yeni teknolojik robot makinelerimizle son derece zararsız ve sizin değerli zamanınızı almayan hizmetler vermekteyiz.

Logar binaların önünde bulunan gider çukurudur. Logarlara biriken atık giderler belediyenin kontrolünde olan kanalizasyonlara ulaşır, logarların tıkanmasında ki en büyük sebepler tuvaletlere atılan temizlik bezleri, ıslak mendiller, kalitesiz suda erimeyen havlu peçeteler ve az rastlansa da plastik oyuncaklar sebebiyet vermektedir. Ne kadar çalışılsa da bunun önüne geçilememektedir. Çaresini belediye dışında da temizlemek ve temizlettirmektir. Biz şirket olarak bu çalışmalara el atmış bulunmaktayız. Her çalışmada, Gelişmiş makineler ve uzman çalışanlarla başarılı sonuçlara ulaşmış bulunmaktayız. 7/24 hizmetinize açık bir işletmeyiz.

Şirketimiz önemli olan logar temizliğini büyük kamyonlar ve önemli araç-gereçlerle yapmaktadır. Mersin ve çevre ilçelerine 7/24 hizmetimiz vardır. Tecrübe ve tam donanımlı çalışanlarımızla Zamanında hizmet sunmayı ilke edinen bir şirketiz. Logarın tıkanması ciddi koku ve sağlık sorunlarını beraberinde getirmekte olup belirli zaman aralıklarıyla temizlenmesi ve tıkanan alanın açılması gerekmektedir. Biz şirketimiz olarak sizlere bu konu hakkında tam anlamıyla kesinlik vererek çalışmalar yapmaktayız. Şimdiye kadar sunduğumuz hizmetlerde hiçbir aksama ve hoşnutsuzluk olmamıştır. Bu güveni ve inancı siz yeni müşterilerimize de vermek amacıyla çalışıyor ve acil durumlarınızda anında telefonlarınızı bekliyoruz.

Klozet tıkanıklığı hatalı kullanım veya düzensiz temizlikte dolayı oluşmaktadır. Gereğinden fazla tuvalet kağıdı, ped, çocuk bezi, vb. maddelerin atılması tıkanıklığa yol açmaktadır. Aynı zamanda tıkanıklık esnasında boruları zedeleyebilir ve büyük sorunlara neden olabilir. Bu şekilde büyük zararların oluşmaması için Mersin ve çevre ilçelerde tam teçhizatla görev yapmakta olan bizlere ulaşmanız önemlidir. Kendi imkanlarınız dahilinde yaptığınız çalışmalar borulara zarar verebilir ve su taşkınlarına varana kadar hayatınızı olumsuz etkileyebilir. 7/24 açık olan telefonlarımızdan bize ulaşmanız tek gayemizdir.


Son Yazılar

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    • Kategori yok